Relaxačno-ozdravovací kurz MONADA

Ročný osobný program zameraný na jogovo-rehabilitačné cvičenia, relaxácie a meditácie

MOTTO:  Telesným cvičením je možné nahradiť veľa liekov, ale žiadne lieky nenahradia telesné cvičenie...

Relaxačno-ozdravovací kurz MONADA - to je pravidelné cvičenie pod vedením lektorky. Video cvičenia, uložené na dvoch UBS kľúčoch, spracované vo forme 10-tich cca 30-minútových cvičebných zostáv - lektorka predcvičuje, cvičenie komentuje a vysvetľuje jeho účinok. Každá cvičebná zostava obsahuje iné cviky a je špeciálne zameraná na precvičenie určitých svalových partií, chrbtice, kĺbov... V úvode alebo kedykoľvek počas kurzu môžete absolvovať súkromnú cvičebnú hodinu s lektorkou MONADY. Zároveň vám počas doby trvania kurzu ponúkame poradenstvo k cvičeniam, relaxáciám a meditáciám (telefonické alebo osobné).

Cena relaxačno-ozdravovacieho kurzu MONADA obsahuje:
USB I. a USB II. s cvičeniami, relaxácami a meditáciami MONADA (celkom 10 cvičebných zostáv a 6 relaxácií a meditácií)
Náučné skriptum MONADA
Cvičenie s lektorkou (súkromná hodina), 1x

Účastníci Relaxčno-ozdravovacieho kurzu MONADA získajú navyše ZĽAVU 20% počas trvania kurzu (1 rok) na služby Relaxačnej školy (ZĽAVA 20% sa vzťahuje navyše aj na zľavnené služby):
-  Privátne cvičenie
-  Cvičenie - súkromná hodina
-  Cvičenie relaxačné a meditačné
-  USB I. a USB II. s cvičeniami, relaxácami a meditáciami MONADA
-  Výklad tarotových kariet (osobná konzultácia)
-  Rodinná a vzťahová numerológia (osobná konzultácia)
-  Vzťahy podľa znamení zverokruhu (osobná konzultácia)
-  Zdravé chudnutie (osobná konzultácia)
-  WQ test (osobná konzultácia)
-  Náučné skriptum.

Cena ročného kurzu MONADA:  199 €

Zdravie, sila a energia človeka nezávisia od veku, ale od stavu jeho chrbtice.

Vytvoriť si v mladosti návyk pravidelne športovať je veľká devíza pre zdravie v ďalších rokoch života. V opačnom prípade nás k cvičeniu najčastejšie donúti až odporučenie lekára po opakovanej liečbe bolestí chrbta a kĺbov. Boľavý chrbát a kĺby sú však len vyčnievajúcou „špičkou ľadovca“, charakterizovaného celkovým poškodením pohybového systému.

Žijeme prirýchlo a vďaka výdobytkom techniky používame vlastné nohy na premiestňovanie z miesta na miesto stále menej. Kĺby postupne tuhnú, ich pohyblivosť je stále obmedzenejšia a určité pohyby už nedokážeme urobiť. Dokonca aj svaly nás zrádzajú. Tie, ktoré nepoužívame, slabnú. Iné musia potom za ne zaskakovať a tým sa preťažujú. Klesá aj celková kondícia, zhoršuje sa stav srdcovocievneho aj dýchacieho systému a priberáme. Toto  všetko sa „podpíše“ na technike nášho pohybu. Vytvárame si nesprávne pohybové návyky a držanie tela a ich kompenzácia nás stojí nemálo životnej sily.

Telo si pamätá zlé zaobchádzanie so sebou samým a po nejakej dobe nám môže všetko vrátiť aj s úrokmi, najčastejšie v podobe nepríjemných bolestí chrbta. Ako inak nás má naše telo upozorniť, že sa oň nesprávne staráme?

Vyrovnajte sa, rozhýbte sa!
Najjednoduchšie a najprirodzenejšie to zvládneme sami pomocou cvičení. Pomôžu nám zbaviť sa funkčných porúch pohybového systému. Sú najúčinnejším prostriedkom na vyrovnanie svalových asymetrií, zlepšenie držania tela a najspoľahlivejším nástrojom prevencie. A, úprimne povedané, aj jednou z mála možností, ako sa natrvalo zbaviť bolestí chrbtice a kĺbov. Cvičenia sú tiež najspoľahlivejším nástrojom prevencie.

Potrebujete inšpiráciu, motiváciu, vedenie?
Využite naše 25-ročné skúsenosti a prihláste sa na Relaxačno-ozdravovací kurz MONADA!
Naučíme vás obľúbiť si telesné cvičenia a vychutnať si radosť z vlastného úspechu. Nemajte obavy, že cvičenia nezvládnete! Cviky a cvičebné zostavy sú príjemné a nenáročné, rešpektujú vašu momentálnu pohyblivosť a váš zdravotný stav. Pod vedením lektorky sa naučíte vnímať svoje telo ako celok, precítite svalový korzet tela, uvedomíte si podstatu pohybu aj nevyhnutnosť správneho držania tela. Budete prekvapení, ako rýchlo vaše telo pozitívne reaguje na pravidelné cvičenie – kĺby sa uvoľnia a zväčší sa rozsah ich pohyblivosti, svaly budú pevnejšie, váš pohyb ľahší a ladnejší. Vyrovnaný a uvoľnený človek, ktorého prestane bolieť chrbtica, viditeľne omladne a skrásnie.

Zapamätajte si! Ak budete chrbticu denne precvičovať, po krátkom čase zmiznú bolesti a príznaky predčasného starnutia. Cvičenia na chrbticu sú naozaj jednoduché, zvládnuteľné pre každého. Je to zvláštne, prečo ľudia túto skvelú príležitosť uchovania si mladosti a zdravia takmer nevyužívajú!

Bližšie informácie:
Milada Dobrotková, telefón: 0910 940 707, e-mail: dobrotkova(at)monada.sk

Políčka označené * sú povinné!